Co siedzi w kaszance?

Pytanie: Co siedzi w kaszance?
Odpowiedź: To zależy skąd pochodzi. Bo kaszanka z niesprawdzonego źródła, zamiast wielu witamin i rzadkich minerałów może zawierać szkodliwe dodatki, a przez to bardziej nam zaszkodzić niż pomóc.
Co zatem siedzi w kaszance z KISZECZKI?
Przede wszystkim żelazo i cynk, zapobiegające anemii. Ponadto potas, magnez i witaminy z grupy B. Dodatkowo, dzięki zawartości kaszy gryczanej i krwi, kaszanka doskonale wzbogaca dietę w pełnowartościowe białko, minerały i błonnik.
A co można znaleźć w jej składzie?
Tylko to co dobre. Znajdują się tam przede wszystkim podroby wieprzowe, takie jak wątróbka i płucka, a poza tym mięso z głów i krew wieprzowa oraz bogata w właściwości odżywcze i zdrowotne kasza gryczana palona. Do tego odrobina soli i naturalne przyprawy. Kaszankę otula wyłącznie naturalna osłonka w dwóch jej odmianach dostępnych w sprzedaży – cienkiej i grubej. W przypadku osłonki grubej, ma ona od strony wewnętrznej dodatkową cienką warstwę tłuszczu, który w trakcie grillowania lub smażenia na patelni, wzbogaca kaszankę o niepowtarzalny smak.
KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień niezmiennie od 1936r.
Serdecznie zapraszamy do sklepów stacjonarnych KISZECZKA http://www.kiszeczka.pl/o-nas/sklepy/ i do składania zamówień poprzez  stronę internetową https://kiszeczka.pl/kategoria-produktu/wedliny/wedliny-podrobowe/